O NÁS


Česká společnost HB Partners s.r.o. je vázaným zástupcem společnosti Colosseum, a.s.,

 obchodníka s cennými papíry. HB Partners jsou jako vázaný zástupce vedeni u České národní banky podle  § 32a a násl. zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů. Seznam vázaných zástupců je k dispozici na stránkách ČNB.   

Makléři společnosti HB Partners s.r.o. mají mnohaleté zkušenosti s obchodováním na světových finančních trzích a jsou vždy připraveni Vám poradit s implementací konkrétních obchodních strategií, či s technickými záležitostmi okolo nastavení platformy tak, aby se Vám obchodovalo co nejlépe. 

Své klienty získáváme zejména díky pozitivním referencím od stávajících zákazníků. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, ať už se jedná o začínajícího investora a tradera, nebo zkušeného profesionála. Naší předností je diskrétní přístup, kvalita, odbornost a flexibilita.


Martin Beneš

Jednatel společnosti

Senior analytik, Profesionální trader

Martin Beneš se na kapitálových trzích aktivně pohybuje již od dob studií na střední škole. Od té doby se postupně specializoval převážně na denní obchodování futures komoditních trhů. Nejen díky praxi u amerických obchodníků přímo v USA získal důkladný přehled o praktickém průběhu obchodů a vlivu tržních fundamentů v krátkých časových horizontech. Ve společnosti HB Partners s.r.o. se Martin Beneš podílí na vývoji nových obchodních systémů a aktualizaci stávajících modelů v závislosti na vývoji fundamentální situace ve světě stejně jako na vývoji a následné implementaci nových technických prvků do těchto obchodních programů. Čerpá ze svých dlouholetých praktických zkušeností z kapitálových trhů a snaží se tyto zkušenosti formou nejrůznějších školení a konzultací přenést na budoucí a i současné obchodníky nejen z České republiky.


Partneři

Colosseum

Colosseum a.s. patří mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry. Společnost byla založena v roce 1997 a v roce 2002 se stala jedním z prvních obchodníků s cennými papíry s licencí na deriváty od Komise pro cenné papíry.

Díky dlouholetým zkušenostem na kapitálových trzích a spolupráci s renomovanými světovými brokery nabízí společnost Colosseum, a.s. individuální i korporátní klientele široké portfolio služeb od zprostředkování burzovních obchodů přes poradenství až po správu aktiv profesionálními portfolio managery. 

Colosseum, a.s. patří na českém trhu mezi lídry v oblasti komoditních a finančních derivátů. 


Interactive Brokers

Interactive Brokers ze Spojených států jsou významným online brokerem, jehož počátky sahají až do roku 1977, kdy si její zakladatel Thomas Peterffy koupil členství na burze American Stock Exchange. 

Interactive Brokers mají pobočky po celém světě a nabízejí svým klientům přístup na téměř všechny významné akciové, dluhopisové, futures, opční i forex trhy. 

Od roku 1977 se akcie IB obchodují na burze NASDAQ pod kódem IBKR. Za rok 2012 dosáhla společnost zisku ve výši 527 miliónů amerických dolarů, tržby činily 1,13 miliardy dolarů.