O NÁS


HB Partners s.r.o. je společnost zaměřená na edukaci, pořádání školení a výukových webinářů.

Pracovníci společnosti HB Partners s.r.o. mají mnohaleté zkušenosti s obchodováním na světových finančních trzích a jsou vždy připraveni Vám poradit s implementací konkrétních obchodních strategií, či s technickými záležitostmi okolo nastavení obchodní platformy tak, aby se Vám obchodovalo co nejlépe. 

Své klienty získáváme zejména díky pozitivním referencím od stávajících zákazníků. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, ať už se jedná o začínajícího investora a tradera, nebo zkušeného profesionála. Naší předností je diskrétní přístup, kvalita, odbornost a flexibilita.


Martin Beneš

jednatel společnosti

Senior analytik a Profesionální Trader

Martin Beneš se na kapitálových trzích aktivně pohybuje již od dob studií na střední škole. Od té doby se postupně specializoval převážně na denní obchodování futures komoditních trhů. Nejen díky praxi u amerických obchodníků přímo v USA získal důkladný přehled o praktickém průběhu obchodů a vlivu tržních fundamentů v krátkých časových horizontech. Ve společnosti HB Partners s.r.o. se Martin Beneš podílí na vývoji nových obchodních systémů a aktualizaci stávajících modelů v závislosti na vývoji fundamentální situace ve světě stejně jako na vývoji a následné implementaci nových technických prvků do těchto obchodních programů. Čerpá ze svých dlouholetých praktických zkušeností z kapitálových trhů a snaží se tyto zkušenosti formou nejrůznějších školení a konzultací přenést na budoucí a i současné obchodníky nejen z České republiky.