Kariéra

Společnost HB Partners s.r.o. je vázaným zástupcem obchodníka s cennými papíry a je jako vázaný zástupce vedena u České národní banky podle § 32a a násl. zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů.

Nabízíme přístup na desítky významných trhů (derivátových, akciových a měnových) v mnoha zemích celého světa.

Makléři společnosti HB Partners s.r.o. mají mnohaleté zkušenosti s obchodováním na světových finančních trzích a jsou vždy připraveni klientům poradit s implementací konkrétních obchodních strategií, či s technickými záležitostmi okolo nastavení platforem. Své klienty valná část zaměstnanců získává zejména díky pozitivním referencím od stávajících zákazníků.

Pojďte rozšířit náš tým, pokud jste osobnost, která je zaměřena na cíl a ráda za sebou vidí výsledky své práce. Hledáme:

Account executive

Hledáme profesionály v oblasti kapitálových trhů. Na této pozici budete zodpovědný/á za

  1. komunikaci s klienty společnosti
  2. vyřizování veškeré související agendy
  3. akvizici nových privátních i korporátních klientů

MAKLÉŘ

Náplň práce:

  1. prezentace společnosti
  2. akvizice nových klientů společnosti
  3. komunikace a jednání s potenciálními klienty
  4. příprava smluvní dokumentace
  5. vyřizování telefonických hovorů a e-mailová korespondence s klienty
  6. reporting vedení společnosti

                                                                                                                                     PRACOVNÍK CALL CENTRA

  1. oslovování nových zákazníků dle databáze
  2. prezentace společnosti
  3. podpora obchodního týmu
  4. možnost velmi silného kariérního růstu